Rozmýšľate nad novými svietidlami či lampami? Máme pre Vás skvelý tip!

Rozmýšľate nad novými svietidlami či lampami do Vášho bytu, domu alebo iných priestorov? Máme pre Vás skvelý tip! Objavte až 40.000 svietidiel a lámp na jednom mieste.

Rozmýšľate nad novými svietidlami či lampami? Máme pre Vás skvelý tip!

V e-shope Svetla.sk nájdete všetko, čo súvisí so svietidlami pre váš dom, záhradu, kanceláriu, obchod alebo nehnuteľnosť vo všeobecnosti. Nájdite si svoje vysnívané svetlá v širokom sortimente výrobkov a využite zľavové kódy a iné špeciálne ponuky. E-shop ponúka bezplatné dodanie tovaru na Slovensko pri každej objednávke nad 20 € a možnosť bezplatného vrátenia tovaru do 30 dní. Ak máte nejaké otázky týkajúce sa svietidiel a lámp, napríklad v súvislosti s prechodom z tradičných žiaroviek na LED žiarovky, v takom prípade vám radi pomôžu školení a ústretoví pracovníci zákazníckého servisu.

Rozmýšľate nad novými svietidlami či lampami? Máme pre Vás skvelý tip!

Pre správne osvetlenie

Svietidlá neslúžia len na osvetlenie miestnosti. Lampy, podobne ako nový nábytok, môžu úplne zmeniť vzhľad miestnosti. Správne osvetlenie je v skutočnosti rozhodujúce pre vytvorenie príjemnej atmosféry a poskytnutie dobrej orientácie v miestnosti. Či už staviate nový dom, renovujete alebo sa jednoducho cítite potrebu zmeny, svetlá.sk je pre vás ten správny obchod!

Správne osvetlenie môže tiež zvýšiť váš pocit pohody a najmodernejšie svietidlá a žiarovky vám pomôžu šetriť energiu a peniaze. Napríklad vysokokvalitné LED žiarovky vám môžu ušetriť až 90 % nákladov na elektrickú energiu a vyznačujú sa rovnakou svietivosťou ako tradičné žiarovky. Keďže úspora energie znamená aj nižšie emisie CO², zároveň tým pomáhate životnému prostrediu.

Čakajú na vás skvelé ponuky, horúce trendy v oblasti svietidiel, inšpirácie, tipy a mnoho ďalšieho.

Navyše, po Vašej registrácii do newslettera môžete získať zľavový kupón v hodnote 10 € na Váš ďalší nákup!

Please follow and like us:
error0
fb-share-icon
Tweet 20
fb-share-icon20